4

Her Akşam 2 Saat Kudüs Dersleri Başlıyor

Koronavirüs tedbirleri dolayısıyla ertelemek zorunda kaldığımız Beytülmakdis Akademi Projesi kapsamında verilecek derslerden ilgilileri mahrum kalmasın diye #EvdeKal’anlara özel ’’Her Akşam 2 Saat Kudüs’’ adlı ders serisine başlıyoruz.

Alanında uzman hocalar tarafından verilecek dersler ile 1 ay gibi kısa bir sürede üstelik de evinizde Beytülmakdis ve Filistin hakkında temel meselelere aşina olabileceksiniz.

Her akşam 20:00-22:00 saatleri arasında Zoom adlı görüntülü konuşma uygulaması üzerinden yapacağımız eğitimlerin başlıkları ise şu şekilde:

Zahide Tuba Kor ile Son Yüzyıl,
Abdulfettah el-Üveysi ile Adım Adım Beytülmakdis,
Yasir Feten ile Beytülmakdis Okumaları
Berdal Aral ile Kudüs ve Hukuk,
Halid el-Üveysi ile Sahabe ve Kudüs,
Muharrem Güneş ile Filistin Tarihi,
Özgür Dikmenle İsrail Siyasetine Giriş.

Ayrıca Emre Topoğlu, Süleyman Ragıp Yazıcılar, Emine Çınar, Mehmet Esmer, Tülay Gökçimen ve diğer süpriz konuklar katılımcılar ile buluşacak.

Sadece 90 kişinin katılabileceği programın başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1 NİSAN TARİHLİ GÜNCELLEME: Programımıza gösterilen teveccüh dolayısıyla ve daha çok kişinin istifade etmesine vesile olmak için yapılacak derslerin kayıtları canlı olarak Beytülmakdis Akademi Youtube hesabından yayınlanacaktır.

Yorumlar(4)

 1. Yanıtla
  Yasin says:

  Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü yüksek lisans öğrencisiyim. Ortadoğu üzerinde çalışıyorum bu çalışmaya dahil olmaktan memnun olurum

 2. Yanıtla
  Elif Betül Yürgüç says:

  Kudüs derdi olanlar için çok önemli bir adım,Allah muvaffak etsin

 3. Yanıtla
  Ilknur küçük says:

  Lütfen kaldirdiginiz yayınları tekrar yükleyin hem geç gördüm hemde bi ara internetim yoktu ve benim gibi bir sürü kişi var

 4. Yanıtla
  Fatma Apan says:

  Kudüs rehberi olmak istiyorum bunun için de derslerinizi takip ediyorum. Allah razı olsun. Çok istifade ettim. Emeklerinize sağlık.

Bir Yorum Yap