Yorum yok

Genç Mekan Haziran Ayı Eğitim Takvimi

 

Bazen bir nihayet bazen de bir başlangıçtır Haziran ayı. Sınavlar biter, soğuk meltemler kuzeye gider. Yeni dönem planlanmadan kendimize izin vereceğimiz, nefes alacağımız, ufak bir ara verip kendimize ve bedenimize döneceğimiz Haziran ayında Genç Mekan sizler için tam da ihtiyacınız olan bir takvim hazırladı. 

Göz atmadan geçmeyin deriz!

Dingin bir zihin için dingin bir beden gerek. Genç Mekan “Fiziksel Egzersizler/ Klinik Egzersiz ve Dik Duruş Atölyesi” eğitimi ile vücudun kilit noktalarını kontrol etmeyi keşfediyor!

Nefes ve beden egzersizleri ile sağladığımız dinginliği, ruhsal ve manevi doyumlar ile taçlandırıyoruz. “Ruhun Dayanıklılığı” ve “PsikoGenç” gibi seminer ve atölye çalışmalarımız ile Haziran ayında pusulamızı kendimize çeviriyoruz.

Optimize insanların ufku açık, dimağları kuvvetli olur derler. “Konuşan Kürsü” eğitimlerimiz ile gençlerin gündeme ve dünyada olup bitenlere dair sözlerini güçlendirmek, hitabet ve analiz yeteneklerini geliştirmek için münazır olmaya hazırlanıyoruz! Dinamik bir ekiple, genç gence yapacağımız gündem okumalarının ardından hepinizi münazara maçlarına davet ediyoruz.!!!

Öncü şahsiyetleri tanımak o kişiyi okumaktan, bir kitabı okumak; içindeki mekanı gezmekten geçer. “1 Eser 1 Şahsiyet 1 Şehir” üçlemesini takip etmeyi unutmayın!
Şahsiyetleri eserlerde, eserleri de şehirlerinde yaşamaya niyetliyseniz Genç Mekan’a bekleriz.

Her insanın doğruları bir midir? Herkesin pusulası kuzeyi mi gösterir?

Bir Yorum Yap