2

Genç Mekan Acıbadem Açılıyor

Merakla beklediğin haberi sonunda açıklıyoruz!

Bir grup genç olarak bundan 15 yıl önce, “ebedî gençlik” ruhuna ulaşmak için bir yolculuğa çıktık. Hedefimize giden yolda emin adımlarla ilerlerken gücümüz azaldığında durup dinlenebileceğimiz bir mekana da sahip değildik. Gençliğin var olduğu her yerin bizim olduğunu fark ettiğimizde ise daha da ümitlendik. Aldığımız bu güçle hiç durmadan tüm imkanlarımızla yolumuza devam ettik; şehirleri, ülkeleri, kıtaları aştık. Bir grup genç olarak çıktığımız bu yolculuğun sonunda artık kocaman bir aileye sahiptik ve bugün; Genç Gönüllüler olarak dünya bizi bekliyor!

Gençlik ruhunun olduğu her yerde var olsak da bir çatı altında aynı istek ve hevesle seninle olmanın tarifsiz mutluluğunu bundan tam bir sene önce Genç Mekan Fıstıkağacı’nda tecrübe ettik. Orada bir seneyi aşkın zamandır birlikteyiz, birbirinden güzel faaliyetlerle kah yüz yüze kah sanal mecrada buluşuyoruz.

Ve şimdi…

Bu mutluluğu ikinci defa yaşayacağımızın müjdesini veriyoruz!

GENÇ MEKAN ACIBADEM AÇILIYOR!

Yeni bir mekanda daha, yine büyük bir heyecanla seninle buluşmanın hayalini kuruyor, bu yolculukta hep birlikte olalım istiyoruz. (Acıbadem Mahallesi, Acıbadem Cad. No: 148 Üsküdar / İstanbul)

Alanında uzman isimlerle seni buluşturacak, düzenleyeceğimiz farklı atölyeler, kültür-sanat etkinlikleri ve gezilerle gençlik enerjisini yeniden yükselteceğiz. Sana özel hazırlanan bu yeni mekanımızda sürprizler hiç bitmeyecek. Muhabbetimize ortak olacağın ve gücümüze güç katacağın günler işte kapımızda!

12 Nisan Pazartesi’den itibaren Ramazan’ın esenliği ile Genç Mekan Acıbadem’de faaliyetlerimize başlıyoruz.

Pandemi şartlarına uygun olarak, tüm tedbirlere riayet ederek, eğitimlerimizi yüz yüze yapacağız.

“Bir Dünya Ramazan” başlığıyla, birbirinden güzel dersler, söyleşiler, eğitimler olacak. 12 Nisan’da, yani Ramazan’ın ilk günü, ayrıca mukabeleye davetlisiniz. Hem tanışalım hem de bu gök sofrasından birlikte istifade edelim.

Kontenjanlar sınırlıdır, başvuru için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

GENÇ MEKAN’ı sosyal medyada takip etmek için: instagram.com/gencgonulluyuz


Yorumlar(2)

 1. Yanıtla
  Serra aksel says:

  Etkınlıklerden haberdar olmak için eposta yada sms almak ısterım

  • Yanıtla
   Nedime says:

   Etkinliklerden haberdar edilmek isterim

Bir Yorum Yap