2

GENÇ GÖNÜLLÜLER BAHAR PROGRAMLARI BAŞLIYOR!

Genç Gönüllüler olarak bahar dönemine yeni mekanımız Genç Mekan’da yepyeni programlarla giriş yapıyoruz.

Nehir Söyleşilerden, edebiyata dokunan bir gezginin biriktirdiklerine, tarihi ve kültürel gezilerden faal akıl buluşmalarına, ses atölyesinden sanat ve tasarım atölyelerine, mutfak atölyesinden düşünce atölyesine, film kritiklerinden aylık konferanslara 12 farklı programı ilgililerin dikkatine sunuyoruz.

Üsküdar Fıstıkağacı’nda yer alan Genç Mekan’da gerçekleşecek olan programlar çeşitli günlerde ve farklı periyotlarda yapılacak.

Alanına hakim hocaların, farklı disiplinlerden konuşmacıların ve birbirinden kıymetli konukların yer alacağı bu programa sadece hanımefendiler katılabiliyor. Bazı programlara devam zorunluluğu olduğunu belirtmemiz lazım.

Aşağıdaki takvimden tüm programların günü, saati, periyodu ve ders içeriğine dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Dileyenler birden fazla programı tercih edebilirler fakat özellikle devamlı katılabileceğiniz programları seçmenizi rica ediyoruz.

Zihin ve gönül dünyasını beslemek, ufkunu genişletmek, farklı alanlarda tecrübe elde etmek isteyen tüm hanımefendileri heyecanla bekliyoruz.Yorumlar(2)

  1. Yanıtla
    ceyda bostancı says:

    Açılıştan geliyorum

  2. Yanıtla
    Ceyda Bostancı says:

    Açılıştan geliyorum.Haftasonu etkinliklerinize katilmak istiyorum.

Bir Yorum Yap