Time to Talk / Genç Mekan

Faaliyet Detayları

  • Salı | 8 Kasım 2022
  • 12:00
  • Selamiali, Kuruçeşme Camii Sokak, NO:8 Daire 5 Kat 4. Fıstıkağacı-Üsküdar/İSTANBUL (Fahreddin Tivnikli Camisinin arkası)
  • (0216) 310 99 25

English time at Genç Mekan!

🌎Gençlik vizyonunun her daim dünyaya açılmasını, şuurlu gençliğin kendisini geliştirmesini destekleyen Genç Mekan kapılarını dünya meselelerine dünya dilleri ile açıyor.

🧩Time to Talk programı ile doğal bir dil laboratuvarının içinde her hafta güncel ve farklı konular üzerinde konuşacak, İslam, ahlak ve gençlik meselelerini İngilizce istişare edeceğiz.

🧠Güncel ve evrensel dergilerden, gazetelerden, sosyal medya platformlarından haberdar olacak, bunlar üzerine beyin fırtınaları gerçekleştireceğiz.

⌛İngilizce ile kendisine yeni deneyimler katmak, bakış açısını genişletip farklı coğrafyalara açılmak isteyen katılımcılarımız Eğitimci Gülcan Başkan’ın koordinatörlüğünde 8 Kasım Salı 12.00’de başlayacağımız ilk dersimize biyografimizde bulunan linkten kayıt yaptırabilirler.

NOT:
📌Tıme to Talk programına dil yeteneğini geliştirmek isteyen, dil konusunda özgüveni olan veya geliştirmeye açık olan herkes davetlidir.
📌Eğitim sürecimiz 6 Ay boyunca devam edecek olup, derslerimiz 2 haftada bir gerçekleşecektir.
📌Eğitime katılım konusunda özverili gençleri aramızda görmek isteriz.
📌Eğitime düzenli katılım, ödev ve sunumların takibi, güncel meseleleri yakından araştırma şartları gerekmektedir.