Genç’te Yaz Seferberliği!

Faaliyet Detayları

  • Cumartesi | 1 Temmuz 2023 to Pazar | 10 Eylül 2023
  • Tüm gün
  • +905336616899

Genç Talks: Medya 101

“Genç Talks: Medya 101” programı, medya anlayışınızı geliştirmeniz için bir fırsat sunuyor. Alanında uzman on eğitmenin katılacağı beş günlük bu program, medyanın işleyişine dair derinlemesine bilgi edinmenizi ve pratik yapmanıza imkân sağlayacak. Program, Üsküdar’da bulunan Minkarizade Yahya Efendi Medresesi’nde düzenlenecektir. Başvuru formunu doldurarak bu önemli etkinliğe katılabilirsiniz. Kontenjan sınırlı olduğundan vakit kaybetmeden erken başvuru yapmanızı öneririz.

GENÇ KAMP ’23

Üniversite öğrencilerine özel olarak düzenlenen “Genç Kamp ’23” etkinliği, İstanbul’un sanat ve kültürle harmanlanmış tarihini deneyimlemeniz için sizleri Üsküdar’a davet ediyor. 17-23 Temmuz 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan bu etkinlik, 60 kişilik katılımcı grubuyla keyifli ve verimli bir süreç sunuyor. Erken başvuru yapmanızı öneriyoruz. Kamp hakkında daha fazla bilgi için başvuru formunu buradan doldurabilirsiniz.

Genç Gönüllüler, Güçlü Gelecek! Afrika Seferi

Afrika’daki sömürü düzenine bir başkaldırı olacak olan Genç Gönüllüler, Güçlü Gelecek! Projemizle Genç Gönüllüler ile kara kıta Afrika’nın içinde olduğu sömürü düzenine karşı alacağımız aksiyon adımlarıyla beraber güçlü bir gelecek için çalışacağız. Erken başvuru için tıklayınız.

İbrahim Naci’nin İzinde: Çanakkale Seferi

Çanakkale’de şehit olan Teğmen İbrahim Naci’nin izini arayacağımız Çanakkale seferimize davetlisiniz! İstanbul’dan Çanakkale’ye uzanan bu özel yolculukta, daha önce duymadığınız bir hikâyeye şahitlik edecek ve İbrahim Naci’nin hatıralarını okuyarak onun adımlarını takip edeceksiniz. Bu unutulmaz deneyime katılmak için başvuru formunu doldurmayı unutmayın. Başvurular sınırlıdır, bu yüzden erken başvuru yapmanızı öneririz.

Üsküdar’a Gider İken, Üniversitesiye Hoşgeldin!

Lise eğitimini tamamlamış ve deprem bölgelerinde ikamet eden öğrencilerle birlikte gerçekleştireceğimiz “Üsküdar’a Gider İken” programıyla, İstanbul’u keşfetmek, tarihinden, kültüründen ve havasından nasiplenmek için bir araya geliyoruz. Bu programla manevi duygularımızı pekiştirmeyi ve yeni bir enerji çıkarmayı hedefliyoruz. Başvurular için tıklamayı unutmayınız. Kontenjan sınırlıdır, erken başvuru yapmanızı öneririz.

Gönül Elçileri Buluşuyor

Dünya’nın dört bir yanından Türkiye’yi yurtdışında temsil eden gönül elçileriyle buluşmaya hazır olun! ‘Gönül Elçileri Buluşuyor’ programı kapsamında, yurtdışında Türkiye’yi temsil eden kurum temsilcileriyle bir araya gelerek, dünya genelindeki gönül coğrafyamızı ele alacağız. Büyükelçilerden üniversite rektörlerine kadar birçok önemli konuşmacıyla birlikte dünya meseleleri üzerine dertleşeceğiz. Programlarımızı Üsküdar’da bulunan Minkarizade Yahya Efendi Medresesi’nde gerçekleştireceğiz. Bu önemli etkinliği kaçırmamak için başvuru ve hatırlatma için aşağıdaki form linkinden kaydınızı oluşturmayı unutmayın!

Üniversite Temsilciler Kampı!

Heyecanımızı tazeleyeceğimiz ” Temsilciler Kampı ” yaz döneminde Anadolu’da gerçekleşiyor! Üniversite temsilcilerimizle bir araya gelerek, Genç Gönüllüler arasında bilgi ve tecrübe paylaşımı yapacak, birlikte dertleneceğiz. Planlama ve değerlendirme süreçlerinin yanı sıra eğlence dolu bir kamp deneyimi yaşamak için başvuru formunu doldurmayı unutma. Yeni temsilci adaylarıyla birlikte efsanevi bir kampı bekliyoruz. Bu fırsatı kaçırmamak için heyecanla seni bekliyoruz! Başvuru için tıklayınız.

Arama-Kurtarma Eğitimleri

Büyük deprem afeti sonrasında olası bir afet durumuna karşı hazırlıklı olmak ve daha bilinçli hareket etmek için iki aşamalı bir eğitim programı düzenliyoruz. Beyefendilere özel olarak gerçekleşecek bu program, ilkyardım ve arama kurtarma eğitimlerinden oluşmaktadır. Katılım belgesi verilecek olan bu toplam üç günlük eğitimin ilk aşaması, 24-27 Temmuz tarihlerinde Üsküdar’da gerçekleştirilecektir. Daha fazla bilgi ve başvuru için lütfen aşağıdaki formu doldurmayı unutmayınız. Afet durumlarına karşı hazır olmak ve ilkyardım ile arama kurtarma konularında bilgi sahibi olmak için bu fırsatı kaçırmayın!

İlk Yardım Farkındalık Atölyesi Eğitimleri

Büyük deprem afeti sonrası afet durumlarına karşı hazır olmak ve daha bilinçli bir şekilde hareket etmek amacıyla hanımefendilere yönelik İlk Yardım Farkındalık Atölyesi düzenliyoruz. Bu eğitim, katılım belgesi verilen ve bir gün süren bir program olup, 28 Temmuz tarihinde Üsküdar’da gerçekleştirilecektir. Daha fazla bilgi ve başvuru için lütfen aşağıdaki formu doldurmayı unutmayınız. Afet durumlarına karşı hazırlıklı olmak ve ilkyardım konusunda bilgi sahibi olmak için bu fırsatı kaçırmayın!

Aşina Yüzlerle Okur-Yazar Buluşmaları

“Aşina Yüzlerle Okur-Yazar” buluşmaları kapsamında Aşina Kitap yazarları başta olmak üzere birçok yazarla bir araya gelme fırsatı sunuyoruz. Bu buluşmalarda okuyucular yazarın eserine, yazarının gözünden bakma imkânı bulacak ve kendileriyle samimi bir ortamda sohbet etme şansını elde edeceksiniz. Bu özel etkinlikleri kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin. “Aşina Yüzlerle Okur-Yazar Buluşmaları” etkinliğine siz değerli okurları heyecanla bekliyoruz.

Tematik Söyleşiler

Minkarizade Yahya Efendi Medresesi’nde yaz dönemi boyunca gerçekleştireceğimiz ‘Tematik Söyleşiler’ ile öncü isimlerle buluşma fırsatı sunuyoruz. Gençliğin ufkunu açacak ve ilham verecek söyleşilere katılma şansını kaçırmayın. Alanında uzman ve başarılı isimlerle gerçekleşecek bu söyleşilerde farklı temalarda değerli bilgiler paylaşılacak. Önemli konu ve konuşmacılarla dolu bu etkinlikleri kaçırmamak için sosyal medya hesaplarımızı takipte kalmanızı öneririz.

Genç Gönüllüler Pikniği

Kendini Genç Gönüllü olarak tanımlayan herkesi bekliyoruz! Sizleri eğlence dolu oyunlar, etkinlikler ve samimi sohbetlerle dolu bir piknik organizasyonuna davet ediyoruz. İstanbul’un güzellikleri eşliğinde unutulmaz anlar yaşayacağımız bu piknik etkinliğini kaçırmamak için instagram ve twitter üzerinden @gencgonullulerturkiye hesabını takip etmeyi unutmayın. Genç Gönüllüler olarak bir araya gelerek keyifli bir gün geçirmek için sabırsızlanıyoruz.