Genç Talks: Medya 101!

Faaliyet Detayları

  • Cuma | 7 Temmuz 2023
  • 23:00

☀️ Medya 101 Başlıyor!

Genç’te yaz seferberliği devam ediyor, genç gündemlerin konuşulacağı Genç Talks, “Medya 101” temasıyla gençlerle buluşuyor!

Felsefesinden uygulamasına, bilgisinden tecrübesine, medya kavramının ele alınacağı, sektörün dinamikleriyle birlikte akıllardaki soruların cevap bulacağı Medya 101 programımız için kayıt yaptırmayı unutmayın!

Medya 101 programımızda, medya alanında uzman konuşmacılarımız gençlere bilgi ve deneyimlerini aktaracak. Sektörün gelişimi, iletişim stratejileri, medya araçları ve daha birçok konu hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmanızı sağlayacak özel oturumlar düzenlenecek.

Bu program, medya dünyasına ilgi duyan, kariyerlerini bu alanda şekillendirmek isteyen veya medya hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen tüm gençleri hedeflemektedir. Eğer siz de medya sektörüne ilgi duyuyor, sorularınızı cevaplamak ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Medya 101 programımıza katılmak için hemen başvurun!

Başvurunuzu yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Unutmayın, kontenjanlarımız sınırlıdır, bu yüzden acele edin!

Başvuru için lütfen tıklayın.