İlham Veren Hikayeler – 2

Faaliyet Detayları

  • Cumartesi | 22 Ağustos 2020
  • 21:00

Bir yanda “memur olun evladım” nidaları bir yanda içinizden gelen hayallerinin peşinden koşma isteği… Peki arada sıkışıp kalmış bu gençler kimleri ilham alacak?

“SADECE” program serimizde bu ay Girişimciler Konuşuyor başlığı altında risk almış, denemeler yapmış, hayalinin peşinden koşmuş, açılımlara imza atmış, gençlere ilham olabileceğine, cesaret vereceğine inandığımız girişimcileri ağırlayacak nasıl başardıklarını, hangi yollardan geçtiklerini, neler hayal ettiklerini dinleyecek sizleri ilham veren hikâyeleri ile buluşturacağız.

Kendi hayallerimin peşinden koşmak, fikirlerimi hayata geçirmek istiyorum diyen girişimci adayları ile bu hafta “İlham Veren Hikayeler-2” programında buluşacağız. Artık kabıma sığamıyorum diyenlerle bu seride başımıza icat çıkaracağız.

Konuk: Mediha Ayşen Yüksel / Kodlama Atölyesi Kurucusu & Eğitmeni

Mediha Ayşen Yüksel İstanbul Şehir Üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun oldu. Öğrenciyken sosyal sorumluluk projesi olarak başlattığı çocuklar için Kodlama Atölyesi’ni kısmi ticari girişim haline getirdi. Mimar Sinan Üniversitesi bilgisayar ortamında sanat ve tasarım bölümünde yüksek lisans yapmaktadır ve bitirme tezi için kodlama eğitimi üzerindeki araştırmasına devam etmektedir.

Moderatör: Rumeysa Betül Tuncay
Tarih: 22 Ağustos Cumartesi
Saat: 21.00-22.00