İlham Veren Hikayeler – 1

Faaliyet Detayları

  • Cumartesi | 15 Ağustos 2020
  • 21:00

Bir yanda “memur olun evladım” nidaları bir yanda içinizden gelen hayallerinin peşinden koşma isteği… Peki arada sıkışıp kalmış bu gençler kimleri ilham alacak?

“SADECE” program serimizde bu ay Girişimciler Konuşuyor başlığı altında risk almış, denemeler yapmış, hayalinin peşinden koşmuş, açılımlara imza atmış, gençlere ilham olabileceğine, cesaret vereceğine inandığımız girişimcileri ağırlayacak nasıl başardıklarını, hangi yollardan geçtiklerini, neler hayal ettiklerini dinleyecek sizleri ilham veren hikâyeleri ile buluşturacağız.

Kendi hayallerimin peşinden koşmak, fikirlerimi hayata geçirmek istiyorum diyen girişimci adayları ile bu hafta “İlham Veren Hikayeler-1” programında buluşacağız. Artık kabıma sığamıyorum diyenlerle bu seride başımıza icat çıkaracağız.

Konuk: Billur Tirgil / Tabi Tasarım Kurucu Ortağı
İlk iş deneyimi stajyer olarak Kültür A.Ş. Grafik Atölyesinde oldu. 2012 yılında mezun oldu ve grafiker olarak Timaş Yayınlarında işe başladı. Ağırlıklı olarak çocuk kitapları çalıştı. Daha sonra Sade Pazar Doğal Ürünler dükkanında ambalaj tasarımı üzerine çalıştı, doğal hayata / ürünlere olan merakından ayrıca satın alma ile ilgilendi. Ardından eşi ile Tabi Tasarım’ı kurdu. Severek tasarım işlerine devam etmekte…

Moderatör: Merve Temizcan
Tarih: 15 Ağustos Cumartesi
Saat: 21.00-22.00