GÖNÜL ELÇİLERİ KONUŞUYOR!

Faaliyet Detayları

  • Cumartesi | 30 Temmuz 2022
  • 19:00

Uluslararası Genç Derneği yepyeni bir program serisine başlıyor!

Ülkemizin yurtdışı odaklı öncü kurumlarında görev yapan Büyükelçi, STK Başkanı, Müşavir ve Ticaret Adamı vb. alanlardaki misafirlerimizle çalıştıkları coğrafya özelindeki meseleleri ele alıyoruz.

Afrika, Balkanlar ve Asya ülkelerinde yaşayan gönül elçilerini yeni mekanımız Minkarizade Medresesi’nde ağırlamaya gayret edeceğiz. Bu mana da ilk programımızı Darüsselam Büyükelçisi Dr. Mehmet Güllüoğlu beyefendi ile 30 Temmuz Cumartesi 19.00’da Doğu Afrika ve Tanzanya özelindeki söyleşimizle gerçekleştireceğiz.

“Bizim gönül coğrafyamızın sınırları yoktur.” şiarıyla hareket ederek ülkemizin yurtdışındaki konumu, bölge üzerindeki projeleri, gençlik faaliyetleri ve insani yardım gibi konuları bu programda ele alacağız. Ayrıca yeni dönem de bölge üzerinde ne tür proje ve faaliyetler yapılabileceğine dair beyin fırtınası gerçekleştirmek istiyoruz.

30 Temmuz’da başlayan Gönül Elçileri Konuşuyor” söyleşileri Eylül ortasına kadar Senegal, Sudan, Almanya, Pakistan, Filipinler, Bosna Hersek, KKTC gibi birçok coğrafyadan misafirlerimizin katılımıyla gerçekleşecek. Vakti müsait olan herkesi bekliyoruz.