Genç Gönüllüler Tiyatrosu

Faaliyet Detayları

  • Çarşamba | 30 Mart 2022
  • 19:00
  • 0216 310 99 25

🎭Perdeler açılıyor, karartı dağılmaya başlıyor, sahne birden hayat buluyor.
🎟30 Mart Çarşamba günü Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi-Avrasya Salonu sahnesinde hanımefendiler rüzgarı esiyor. Aralık ayında başlayan Tiyatro eğitimlerimiz meyvelerini veriyor. Uzun soluklu ve özverili bir eğitim süreci geçiren Genç Hanımefendiler hünerlerini sergilemek için sahnedeler. Oyuncusundan, izleyicisine; rejisinden, kulisine hanımeli üzerinde olan Genç Gönüllüler Tiyatrosu alkışlarınızla sahnede.

🐈Uğurlu Kedi oyunu ile ilk perde başlıyor.
Başımızda bir dünya hurafe var. Sahi inanıyor musunuz hurafeye? Yoksa korkunca kulağınızı çekip üç kere tahtaya mı vuruyorsunuz? E başınıza gelen kötü olaylar kara kediden değil mi? Ayten ve Nurten de çok korkar kara kediden. Aman durun anmayalım ismini. Uğursuz kedi diyelim.
🤝İkinci perde de Gelişim Haşırt;
Peki ya gerçekten de ansiklopediye yahut konuşan düdüklü tencereye ihtiyacınız yok mu? Hem de 12 ay taksitle. Hatta siz peşinatı bir verin taksitleri nasıl isterseniz öyle yaparız. Hayır yahu ne işportacılığı biz sizin ihtiyaçlarınızı gün yüzüne çıkartıyoruz o kadar.

💸Ve son perde Cebiniz Cebimizdir;
Cebiniz cebimizdir pişisel danışmanlığa enerji yükleniyor. Yeni ayın gücü sizinle olsun. Ne yapar eder çözeriz sorunu, pozitif miyiz bugün.