• Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Gülfem Sk. No 22 Üsküdar / İSTANBUL
  • (0216) 532 00 42
  • iletisim@gencdernegi.org

Hangi İncelikler Kaybedilmemeli? Hangi Kalabalıklardan Sıkıldık?

GENÇ’in 13 senelik yolculuğunda binlerce genç arkadaşımızla ilişki ve iletişim içinde olduk, hayırlarda yarışma adına esaslı dayanışmalarda bulunduk, yurt dışı seferleri, projeler, konferanslar, eğitimler, kamplar, şölenler, paneller vs. gibi çeşitli vesilelerle bir araya geldik.

Yeni bir açılım olarak, “İlham Veren Buluşmalar” başlığıyla Genç Gönüllüler ile bir araya gelmeyi, gençlikle ilgili önemli ve gerekli gördüğümüz hususlarda beyin fırtınaları yapmayı diliyoruz. Farklı üniversitelerde okuyan, lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyindeki Genç Gönüllüler’le, her buluşmada gençlikle ilgili meseleleri esaslı bir şekilde masaya yatırma niyetimiz var. Zenginlik ve renkliliğimizi korumak adına, her buluşmada katılımcılar farklılaşacak ve farklı bir gündem ele alınacak.

27 Aralık’ta İlham Veren Buluşmalar’ın ikincisi gerçekleşti, gündemimiz “Hangi incelikler kaybedilmemeli? Hangi kabalıklardan çok sıkıldık?” sorusu üzerine şekillendi. Katılımcı arkadaşlarımızın her biri fikirlerini beyan etti, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Buluşmada derlenen notlardan bir kısmını hayırlara vesile olması niyazıyla kamuoyuyla paylaşmak isteriz.

İLHAM VEREN BULUŞMALAR İÇİN TIKLAYIN