• Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Gülfem Sk. No 22 Üsküdar / İSTANBUL
  • (0216) 532 00 42
  • iletisim@gencdernegi.org

Gençlik Faaliyetlerindeki Hataların Tespiti, Eksiklerin Tahlili

GENÇ’in 13 senelik yolculuğunda sayısız güzel insanla ilişki ve iletişim içinde olduk, hayırlarda yarışma adına esaslı dayanışmalarda bulunduk, çeşitli vesilelerle bir araya geldik. Geride kalan bunca güzel senenin hatırına, hem bir “vefa” göstergesi olarak hem de “nitelikli istişareler” niyetiyle özel buluşmalar düzenliyoruz.

Belirli aralıklarla düzenlenecek olan bu buluşmalarda, farklı isimlerle bir araya geliyoruz, zengin ilhamlar ve bol etkileşim için, misafirlerimiz mümkün mertebe muhtelif alanlarda gayret gösteren, ayrı disiplinlerde çalışan insanlar oluyor. Her buluşmada gençlikle ilgili önemli meseleleri çok sesli ve rahatça istişare etmeyi murad ediyoruz.

14 Kasım’da Vefa ve İstişare Buluşmaları’nın ikincisi gerçekleşti, gündemimiz “gençlik faaliyetlerindeki hataların tespiti, eksiklerin tahlili” konusu üzerine şekillendi. Yaklaşık dört saat süren toplantı boyunca, katılımcıların her biri fikirlerini beyan etti, karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Bu buluşmalar vesilesiyle farklı disiplinlerden farklı isimleri buluşturarak verimli bir atmosfer meydana getirelim istiyoruz. Konuşacaklarımızın kime nasıl ilham vereceği bilinmez, sürprizlere gebe, samimiyet ile yapılan işlerin mutlaka bir yolunu bulup berekete erişeceğine inanıyoruz. Gençlikle ilgili meseleleri dertli, gayretli, bilgili insanların konuşup tartışması çok önemli.

Buluşmada derlenen notlardan bir kısmını hayırlara vesile olması niyazıyla kamuoyuyla paylaşmak isteriz.

OKUMAK İÇİN TIKLAYIN