• Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Gülfem Sk. No 22 Üsküdar / İSTANBUL
  • (0216) 532 00 42
  • iletisim@gencdernegi.org

Nasıl Bir Gençlikle Karşı Karşıyayız?

GENÇ`in 13 senelik yolculuğunda sayısız güzel insanla ilişki ve iletişim içinde olduk, hayırlarda yarışma adına esaslı dayanışmalarda bulunduk, çeşitli vesilelerle bir araya geldik.

Geride kalan bunca güzel senenin hatırına, bir "vefa" göstergesi olarak özel buluşmalar düzenlemeyi ve sevdiklerimize gönülden teşekkür etmeyi diliyoruz. Belirli aralıklarla, her buluşmada farklı isimlerle bir araya geleceğiz inşallah. Zengin ilhamlar ve bol etkileşim için, misafirlerimiz mümkün mertebe muhtelif alanlarda gayret gösteren, ayrı disiplinlerde çalışan insanlar olacak. Her buluşmada gençlikle ilgili önemli meseleleri çok sesli ve rahatça istişare etmeyi murad ediyoruz. Zaman artık daha hızlı akıyor sanki, güzel insanlarla oturup sakince konuşmaya, detaylı düşünmeye ihtiyacımız çok.

Bu duygu ve düşüncelerle, 31 Ekim`de Vefa ve İstişare Buluşmaları`nın ilkini gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Derlenen notlardan bir kısmını paylaşmak isteriz.

Buluşmalarımızın şimdiden hayırlara vesile olmasını dileriz.

Katılımcılar:

Abdullah UÇAR, Abdurrahman TOPBAŞ, Adil HUY, Alaaddin Serhan YAMAN, Erdem ÖZ, Fatih TOPÇUOĞLU, Hasret Ali GENÇ, Mahmud DIALLO, Mehmet Emin OKUR, Mehmet Lütfi ARSLAN, Muhammet Mustafa TUNCAY, Osman ŞENTÜRK, Ömer KALKAN, Salih EROĞLU, Salih YÜZGENÇ, Süleyman Ragıp YAZICILAR, Şaban MUSLU, Taha Süha ŞİMŞEK, Yusuf GONCAGÜL, Yusuf TEMİZCAN

OKUMAK İÇİN TIKLAYIN