• Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Gülfem Sk. No 22 Üsküdar / İSTANBUL
  • (0216) 532 00 42
  • iletisim@gencdernegi.org

Ailenizi Korumak için "Ailemiz Projesi"

 İstanbul’da çeşitli alanlarda topluma hizmet veren kadınlar ile gönüllü kadın kuruluşlarının başkanları, üyeleri ve gönüllülerinin bir araya gelmesi ile oluşan İstanbul Kadın ve Kadın Kuruluşları Derneği (İKADDER) “Aile Odaklı Medya İzleme ve Değerlendirme Projesi” ile karşımızda. (Ailemiz-P) Bilinçli medya izleyicisi oranını artırmak, toplumun taraflarını temsil eden sivil bir inisiyatif oluşturmak, bireylerin ilgili kişi/kurum/kuruluşlara, yayınlarla ilgili olumlu/olumsuz tepkilerini göstermelerinde rehberlik etmek, böylece öncelikle çocuklar olmak üzere aile kurumunu korumak, desteklemek ve değer kaybını önlemek amacıyla yola çıkılan “Ailemiz Projesi” gençlik olarak teyakkuz halini idame ettirebilmemize ciddi derecede destek veren projelerden biri.

Bu projenin geleceğin mimarları biz gençler için mühim bir noktaya temas ettiğini düşünerek proje ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşmanın istifadeli olacağı kanaatine vardık. 18 Mayıs Pazar, saat 12.00’de, Üsküdar`daki Genç Dergi merkezinin Çamlıca Salonu’nda projeye ilişkin Funda Akyol tarafından tanıtım semineri yapılacaktır.

Proje tanıtımı sonrasında Genç Gönüllü Kızlar olarak hasbihâlimiz olacaktır. Projeye destek vermek isteyen, proje hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ya da hasbihâle iştirak etmek isteyen bütün kız arkadaşlarımızı bekleriz.

Gelecek olan arkadaşlarımızın “Ailemiz Projesi” konu başlığı ile genchanimlar@gmail.com adresine telefon numaralarını ve kaç kişi ile iştirak edeceklerini bildiren bir mail atmaları rica olunur.

Ayrıca ilgilenenler için proje ile ilgili link aşağıdadır:

http://www.ailemizprojesi.org/

Tarih: 18 Mayıs 2014 Pazar

Saat: 12.00

Mekan: Genç Dergi Binası Çamlıca Salonu

(Mimar Sinan Mah. Dr. Atabey Cad. No:19 Üsküdar / İST.)